|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Προδιαγραφές του Ντουλάπι Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη στη συντήρηση |
| Υλικό Μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αδράνεια | |
| 19" Οθόνη Αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED Εξοικονόμησης Ενέργειας |
| Ρόδες | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενες καθολικές ρόδες |
| Ατσάλινο Περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές Διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Προδιαγραφές του Ντουλάπι Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη στη συντήρηση |
| Υλικό Μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αδράνεια | |
| 19" Οθόνη Αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED Εξοικονόμησης Ενέργειας |
| Ρόδες | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενες καθολικές ρόδες |
| Ατσάλινο Περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές Διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()