|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Προδιαγραφές του Θυρίδα Αυτόματου Πωλητή Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| Υλικό Μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| Οθόνη LCD 19" | Οθόνη LCD επώνυμη, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αναμονή | |
| Οθόνη αφής 19" | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Διατηρήστε τον πλήρη έλεγχο με απομακρυσμένη διαχείριση μέσω WiFi. Παρακολουθήστε το απόθεμα, καταγράψτε τις πωλήσεις και προσαρμόστε τις ρυθμίσεις από απόσταση. Ενσωματωθείτε απρόσκοπτα με τα υπάρχοντα συστήματά σας για βελτιστοποιημένες λειτουργίες, καθιστώντας το την απόλυτη έξυπνη λύση για σύγχρονες επιχειρήσεις λουλουδιών.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Προδιαγραφές του Θυρίδα Αυτόματου Πωλητή Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| Υλικό Μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| Οθόνη LCD 19" | Οθόνη LCD επώνυμη, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αναμονή | |
| Οθόνη αφής 19" | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Διατηρήστε τον πλήρη έλεγχο με απομακρυσμένη διαχείριση μέσω WiFi. Παρακολουθήστε το απόθεμα, καταγράψτε τις πωλήσεις και προσαρμόστε τις ρυθμίσεις από απόσταση. Ενσωματωθείτε απρόσκοπτα με τα υπάρχοντα συστήματά σας για βελτιστοποιημένες λειτουργίες, καθιστώντας το την απόλυτη έξυπνη λύση για σύγχρονες επιχειρήσεις λουλουδιών.