|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής αυτόματων μηχανημάτων πώλησης, η Winnsen ειδικεύεται σε εξωτερικά αυτόματα μηχανήματα πώλησης μπουκέτων για αξιόπιστη λιανική πώληση φρέσκων λουλουδιών 24/7. Τα μηχανήματά μας συνδυάζουν στιβαρή κατασκευή, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες σχεδιασμό και ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας και υγρασίας για να διατηρούν τα μπουκέτα φρέσκα και καλά παρουσιασμένα. Με διαφανή ράφια οθόνης και σταθερά συστήματα διανομής, προσφέρουν μια premium εμπειρία αγοράς και αποδίδουν σταθερά σε εξωτερικούς χώρους με μεγάλη κίνηση.
Υποστηρίζουμε μαζικές παραγγελίες με ευέλικτες επιλογές προσαρμογής, συμπεριλαμβανομένου του εξωτερικού σχεδιασμού, της διαμόρφωσης και της επωνυμίας. Τα αυτόματα μηχανήματα μπουκέτων μας δέχονται πολλαπλές μεθόδους πληρωμής και υποστηρίζουν απομακρυσμένη διαχείριση cloud, βοηθώντας τους χειριστές να βελτιώσουν την αποδοτικότητα και να μειώσουν το λειτουργικό κόστος. Ιδανικά για εμπορικά κέντρα, δρόμους, σταθμούς και εμπορικές ζώνες, τα αυτόματα μηχανήματα πώλησης λουλουδιών Winnsen αποτελούν μια οικονομικά αποδοτική και επεκτάσιμη λύση για παγκόσμιες επιχειρήσεις λιανικής πώλησης λουλουδιών.
Προδιαγραφές του Κλειδαριά αυτόματης πώλησης λουλουδιών:
| Επιλογή γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό σύστημα ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| Υλικό μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις σε κατάσταση αναμονής | |
| 19" Οθόνη αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία διπλού καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής αυτόματων μηχανημάτων πώλησης, η Winnsen ειδικεύεται σε εξωτερικά αυτόματα μηχανήματα πώλησης μπουκέτων για αξιόπιστη λιανική πώληση φρέσκων λουλουδιών 24/7. Τα μηχανήματά μας συνδυάζουν στιβαρή κατασκευή, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες σχεδιασμό και ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας και υγρασίας για να διατηρούν τα μπουκέτα φρέσκα και καλά παρουσιασμένα. Με διαφανή ράφια οθόνης και σταθερά συστήματα διανομής, προσφέρουν μια premium εμπειρία αγοράς και αποδίδουν σταθερά σε εξωτερικούς χώρους με μεγάλη κίνηση.
Υποστηρίζουμε μαζικές παραγγελίες με ευέλικτες επιλογές προσαρμογής, συμπεριλαμβανομένου του εξωτερικού σχεδιασμού, της διαμόρφωσης και της επωνυμίας. Τα αυτόματα μηχανήματα μπουκέτων μας δέχονται πολλαπλές μεθόδους πληρωμής και υποστηρίζουν απομακρυσμένη διαχείριση cloud, βοηθώντας τους χειριστές να βελτιώσουν την αποδοτικότητα και να μειώσουν το λειτουργικό κόστος. Ιδανικά για εμπορικά κέντρα, δρόμους, σταθμούς και εμπορικές ζώνες, τα αυτόματα μηχανήματα πώλησης λουλουδιών Winnsen αποτελούν μια οικονομικά αποδοτική και επεκτάσιμη λύση για παγκόσμιες επιχειρήσεις λιανικής πώλησης λουλουδιών.
Προδιαγραφές του Κλειδαριά αυτόματης πώλησης λουλουδιών:
| Επιλογή γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα υγραντήρα | Προηγμένο σύστημα υγραντήρα, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό σύστημα ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| Υλικό μόνωσης πάχους 12mm (Ειδικό υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις σε κατάσταση αναμονής | |
| 19" Οθόνη αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία διπλού καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()