|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Winnsen Distributeur Automatique De Fleurs Εξωτερικό Μηχανικό Εξαγωγής Μπουκέτων Αυτοεξυπηρέτηση Φρέσκο Μηχανικό Διανομής Λουλουδιών
Η μηχανή Winnsen αυτοεξυπηρέτησης φρέσκων λουλουδιών έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη χρήση σε εξωτερικούς χώρους και χώρους με μεγάλη κυκλοφορία.και ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας και της υγρασίας για να διατηρούν τα μπουκέτα φρέσκα για μεγαλύτερο χρονικό διάστημαΜε την κομψή, ελκυστική εμφάνιση, παρουσιάζει όμορφα τις διαθέσεις λουλουδιών και δημιουργεί μια εξαιρετική εμπειρία αγορών.
ΠροδιαγραφέςΚουτί για λουλούδια:
| Επιλογή γλώσσας | Αγγλικά, άλλη επιλογή γλώσσας μπορεί να προσαρμοστεί |
| Σύστημα ενυδάτωσης | Προχωρημένο σύστημα ενυδάτωσης, διατηρεί το λουλούδι σε κατάσταση κρέατος |
| Προαιρετικό σύστημα ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη στη συντήρηση |
| Υλικό μόνωσης πάχους 12 mm (Ειδικό υλικό) | |
| Το ψυκτικό R134α πληροί τις απαιτήσεις RoHS | |
| 19 ιντσών LCD. | Ετικέτα LCD, οθόνη κατηγορίας Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις ενώ είναι αδρανής | |
| 19 ιντσών οθόνη αφής. | Δάχος: 6 mm, μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη < 100G· Διαφανής> 90% | |
| Χρόνος απόκρισης: 10 ms | |
| Φωτισμός LED | Ηλεκτρική εξοικονόμηση φωτισμού LED |
| Ρολάρια | Ρυθμίσιμα στερέωμα & 4 "αυτοκλείδωτοι καθολικοί κυλίνδροι |
| Κεφάλαιο από χάλυβα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, επικαλυμμένο με ηλεκτρική ενέργεια, εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία, τυποποιημένο χρώμα είναι λευκό, διαθέσιμο χρώμα προσαρμογής |
| Δυοκαναλικοί ηχεία | Αριστερό και δεξί δί-κανάλι, ενισχυμένη έξοδος, πολυμέσων ηχεία |
| Δύναμη | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολική διάσταση | W1313 x D900 x H1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Αυτό το πλήρως αυτόματο μηχάνημα ανθοπωλητών υποστηρίζει πολλαπλές μεθόδους πληρωμής και 24/7 λειτουργία χωρίς επίβλεψη.ενώ η απομακρυσμένη διαχείριση βοηθά τους χειριστές να παρακολουθούν το απόθεμαΙδανικό για εμπορικά κέντρα, δρόμους, σταθμούς και εμπορικές περιοχές, προσφέρει ευκολία, αποτελεσματικότητα και ευελιξία στο σύγχρονο λιανικό εμπόριο φρέσκων λουλουδιών.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Winnsen Distributeur Automatique De Fleurs Εξωτερικό Μηχανικό Εξαγωγής Μπουκέτων Αυτοεξυπηρέτηση Φρέσκο Μηχανικό Διανομής Λουλουδιών
Η μηχανή Winnsen αυτοεξυπηρέτησης φρέσκων λουλουδιών έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη χρήση σε εξωτερικούς χώρους και χώρους με μεγάλη κυκλοφορία.και ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας και της υγρασίας για να διατηρούν τα μπουκέτα φρέσκα για μεγαλύτερο χρονικό διάστημαΜε την κομψή, ελκυστική εμφάνιση, παρουσιάζει όμορφα τις διαθέσεις λουλουδιών και δημιουργεί μια εξαιρετική εμπειρία αγορών.
ΠροδιαγραφέςΚουτί για λουλούδια:
| Επιλογή γλώσσας | Αγγλικά, άλλη επιλογή γλώσσας μπορεί να προσαρμοστεί |
| Σύστημα ενυδάτωσης | Προχωρημένο σύστημα ενυδάτωσης, διατηρεί το λουλούδι σε κατάσταση κρέατος |
| Προαιρετικό σύστημα ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη στη συντήρηση |
| Υλικό μόνωσης πάχους 12 mm (Ειδικό υλικό) | |
| Το ψυκτικό R134α πληροί τις απαιτήσεις RoHS | |
| 19 ιντσών LCD. | Ετικέτα LCD, οθόνη κατηγορίας Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις ενώ είναι αδρανής | |
| 19 ιντσών οθόνη αφής. | Δάχος: 6 mm, μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη < 100G· Διαφανής> 90% | |
| Χρόνος απόκρισης: 10 ms | |
| Φωτισμός LED | Ηλεκτρική εξοικονόμηση φωτισμού LED |
| Ρολάρια | Ρυθμίσιμα στερέωμα & 4 "αυτοκλείδωτοι καθολικοί κυλίνδροι |
| Κεφάλαιο από χάλυβα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, επικαλυμμένο με ηλεκτρική ενέργεια, εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία, τυποποιημένο χρώμα είναι λευκό, διαθέσιμο χρώμα προσαρμογής |
| Δυοκαναλικοί ηχεία | Αριστερό και δεξί δί-κανάλι, ενισχυμένη έξοδος, πολυμέσων ηχεία |
| Δύναμη | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολική διάσταση | W1313 x D900 x H1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Αυτό το πλήρως αυτόματο μηχάνημα ανθοπωλητών υποστηρίζει πολλαπλές μεθόδους πληρωμής και 24/7 λειτουργία χωρίς επίβλεψη.ενώ η απομακρυσμένη διαχείριση βοηθά τους χειριστές να παρακολουθούν το απόθεμαΙδανικό για εμπορικά κέντρα, δρόμους, σταθμούς και εμπορικές περιοχές, προσφέρει ευκολία, αποτελεσματικότητα και ευελιξία στο σύγχρονο λιανικό εμπόριο φρέσκων λουλουδιών.