|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Αυτή η αυτόματη μηχανή αυτόματης πώλησης λουλουδιών της Winnsen παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση λιανικής για μπουκέτα και κουτιά λουλουδιών. Με εκλεπτυσμένη οθόνη, έλεγχο θερμοκρασίας και υγρασίας, ποικίλες μεθόδους πληρωμής και απομακρυσμένη διαχείριση, επιτρέπει την αυτόματη πώληση 24 ώρες το 24ωρο και φέρνει αποτελεσματική, σύγχρονη λιανική πώληση λουλουδιών σε διάφορα σενάρια.
Προδιαγραφές του Ντουλάπι Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Ενυδάτωσης | Προηγμένο σύστημα ενυδάτωσης, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| 12mm παχύ μονωτικό υλικό (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD επώνυμης μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αδράνεια | |
| 19" Οθόνη Αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED Εξοικονόμησης Ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων. |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Οφέλη της Μηχανής Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών Υψηλής Ποιότητας με Διαφανές Ράφι Οθόνης:
Πολυτελής Εμπειρία: Παρέχει στους πελάτες έναν premium και οπτικά ελκυστικό τρόπο αγοράς μπουκέτων λουλουδιών.
Ευκολία: Προσφέρει μια βολική επιλογή αυτοεξυπηρέτησης για την αγορά λουλουδιών σε πολυσύχναστες τοποθεσίες.
Προσαρμογή: Επιτρέπει την προσαρμογή των επιλογών μπουκέτων για να καλύψει διαφορετικές προτιμήσεις και περιστάσεις.
Διατήρηση Φρεσκάδας: Διατηρεί τη φρεσκάδα των μπουκέτων μέσω ελεγχόμενων επιπέδων θερμοκρασίας και υγρασίας.
Αποτελεσματικότητα: Βελτιστοποιεί τη διαδικασία αγοράς λουλουδιών με αυτοματοποιημένα συστήματα διανομής και πληρωμής.
Ελκυστικότητα: Προσελκύει την προσοχή και ξεχωρίζει σε δημόσιους χώρους με τον σχεδιασμό υψηλής ποιότητας και τη διαφανή οθόνη.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Varies based on different options |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των αποθεμάτων |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 τεμάχια το μήνα |
Αυτή η αυτόματη μηχανή αυτόματης πώλησης λουλουδιών της Winnsen παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση λιανικής για μπουκέτα και κουτιά λουλουδιών. Με εκλεπτυσμένη οθόνη, έλεγχο θερμοκρασίας και υγρασίας, ποικίλες μεθόδους πληρωμής και απομακρυσμένη διαχείριση, επιτρέπει την αυτόματη πώληση 24 ώρες το 24ωρο και φέρνει αποτελεσματική, σύγχρονη λιανική πώληση λουλουδιών σε διάφορα σενάρια.
Προδιαγραφές του Ντουλάπι Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών:
| Επιλογή Γλώσσας | Αγγλικά, άλλες επιλογές γλώσσας μπορούν να προσαρμοστούν |
| Σύστημα Ενυδάτωσης | Προηγμένο σύστημα ενυδάτωσης, διατηρεί τα λουλούδια σε φρέσκια κατάσταση |
| Προαιρετικό Σύστημα Ψύξης | Τυπική μονάδα ψύξης, εύκολη συντήρηση |
| 12mm παχύ μονωτικό υλικό (Ειδικό Υλικό) | |
| Το ψυκτικό μέσο R134a πληροί τις προδιαγραφές RoHS | |
| 19" LCD | Οθόνη LCD επώνυμης μάρκας, πάνελ Βαθμού Α |
| Ανάλυση: 1920 x 1080 | |
| Χρώματα Οθόνης: 16.7M | |
| Φωτεινότητα: 300 cd/m2 | |
| Η οθόνη LCD εμφανίζει διαφημίσεις όταν είναι σε αδράνεια | |
| 19" Οθόνη Αφής | Πάχος: 6mm, Μέγιστο: 4096×4096 |
| Δύναμη90% | |
| Χρόνος Απόκρισης: 10ms | |
| Φωτισμός LED | Φωτισμός LED Εξοικονόμησης Ενέργειας |
| Ροδάκια | Ρυθμιζόμενη βάση & 4 "αυτοασφαλιζόμενα γενικής χρήσης ροδάκια |
| Ατσάλινο περίβλημα |
Ανθεκτικό ατσάλινο πλαίσιο, βαμμένο με ηλεκτροστατική βαφή. Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία. Το τυπικό χρώμα είναι λευκό, διατίθεται προσαρμοσμένο χρώμα. |
| Ηχεία Διπλού Καναλιού | Αριστερά και δεξιά διπλού καναλιού. Ενισχυμένη έξοδος. Ηχείο πολυμέσων. |
| Τροφοδοσία | 100-240V, 50/60HZ |
| Συνολικές διαστάσεις | Π1313 x Β900 x Υ1968 mm |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC |
![]()
Οφέλη της Μηχανής Αυτόματης Πώλησης Λουλουδιών Υψηλής Ποιότητας με Διαφανές Ράφι Οθόνης:
Πολυτελής Εμπειρία: Παρέχει στους πελάτες έναν premium και οπτικά ελκυστικό τρόπο αγοράς μπουκέτων λουλουδιών.
Ευκολία: Προσφέρει μια βολική επιλογή αυτοεξυπηρέτησης για την αγορά λουλουδιών σε πολυσύχναστες τοποθεσίες.
Προσαρμογή: Επιτρέπει την προσαρμογή των επιλογών μπουκέτων για να καλύψει διαφορετικές προτιμήσεις και περιστάσεις.
Διατήρηση Φρεσκάδας: Διατηρεί τη φρεσκάδα των μπουκέτων μέσω ελεγχόμενων επιπέδων θερμοκρασίας και υγρασίας.
Αποτελεσματικότητα: Βελτιστοποιεί τη διαδικασία αγοράς λουλουδιών με αυτοματοποιημένα συστήματα διανομής και πληρωμής.
Ελκυστικότητα: Προσελκύει την προσοχή και ξεχωρίζει σε δημόσιους χώρους με τον σχεδιασμό υψηλής ποιότητας και τη διαφανή οθόνη.